top of page
Piggybacks

Ferdi Kaza ve Seyahat Sigortası Ürünleri

Kazalara karşı önleminizi alın

Ferdi Kaza Sigortası ile artık kazalardan korkmanıza gerek yok. Düşük primlerle büyük riskler güvencemiz altında.

Ferdi Kaza Sigortası

Başınıza gelebilecek ani ve harici olaylara karşı Anadolu Sigorta’dan ferdi kaza sigortası ile korunabilirsiniz. Kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık, tedavi masrafları ve gündelik tazminat teminatları ile birlikte asistans hizmetlerini de tek bir poliçeyle sunan temin edebilirsiniz.

Fizik Tedavi
Young Guy Outside

Gülümseten Ferdi Kaza Poliçesi

Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası; kişilerin başlarına gelebilecek ani ve harici olaylar nedeniyle uğrayabilecekleri bedensel zararlar ile birlikte diş, göz, diyetisyen gibi sağlık konularında ihtiyaç duyabilecekleri asistans hizmetleri teminat altına alır.

Gülümseten Paket Ferdi Kaza Sigortası poliçemiz ile ani ve beklenmedik bir kaza sonucu ölüm ve sürekli sakatlık halleri ile birlikte deprem, sel, yanardağ püskürmesi, yer kayması ve terör sonucu oluşabilecek haller de teminata dahil edilmiştir. Ürün kapsamında ayrıca aşağıda belirtilen asistans hizmetler sunulmaktadır.

  • Dolgulu Diş Gold Paketi,

  • Diyetisyen Danışmanlık,

  • Psikolojik Danışmanlık,

  • Eczane Tasarruf Planı,

  • Göz Taraması

Teminat detayları için tıklayınız

Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Türk vatandaşlarına vize uygulayan ülkeler tarafından, vize başvuruları ile beraber zorunlu talep edilen yurt dışı seyahat sigortasını Anadolu Sigorta’dan satın alan sigortalılar, sadece zorunlu tutulan 30.000 Euro’luk sağlık teminatlarına değil; bagajın kaybolmasından tarifeli bagajların zarar görmesi, çalınması veya gecikmesine kadar tatil keyiflerini kaçırabilecek pek çok aksiliğe karşı da kendilerini koruyorlar.

Piggybacks
bottom of page